Școala Gimnazială Nr.7 Botoșani, Strada Vârnav Nr. 7, Email: Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea. Telefon: 0231 584 117 - - - Școala Gimnazială Nr.7 Botoșani, Strada Vârnav Nr. 7, Email: Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea. Telefon: 0231 584 117 - - - Școala Gimnazială Nr.7 Botoșani, Strada Vârnav Nr. 7, Email: Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea. Telefon: 0231 584 117

ANUNȚ DEBUT ȘI REZULTATE TESTARE-PERFORMANȚĂ.LRO-2018

REZULTATE TESTARE PERFORMANTA.LRO-2018

CLASA  A III-A

CLASA A IV-A

FELICITĂRI PARTICIPANȚILOR ȘI PROFESORILOR COORDONATORI!

  Activitățile CEX vor debuta marți, 20 noiembrie 2018, ora 14.00 la Școala Gimnazială Nr.7 Botoșani, corp A, et. II, sălile 1 și 2.

Designed By Claudiu Balan Expert IT Soft Institutii & Absolut Web Expert
Creare site scoalaLink-uri alte Institurii Scolare - Creare site liceu, colegiu sau gimnaziu, Sfaturi web design creare site scoala , Creare Website scoala gratuit, Creare Website scoala sanitara