Școala Gimnazială Nr.7 Botoșani, Strada Vârnav Nr. 7, Email: Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea. Telefon: 0231 584 117 - - - Școala Gimnazială Nr.7 Botoșani, Strada Vârnav Nr. 7, Email: Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea. Telefon: 0231 584 117 - - - Școala Gimnazială Nr.7 Botoșani, Strada Vârnav Nr. 7, Email: Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea. Telefon: 0231 584 117

Manualul părinților - înv. primar

Prima zi de școală poate fi stresantă pentru întreaga familie. Acordând puțină atenție și cu un dram de pregătire aceasta poate deveni încă un eveniment așteptat cu entuziasm.                                    Citește mai mult...

 

Temele acasă contribuie la consolidarea imaginii pozitive de sine a elevului, la stimularea motivației pentru învățare, responsabilizării elevului, dezvoltându-i încrederea în forțele proprii. Rolul pozitiv al efectuării temelor pentru acasă constă în dezvoltarea abilităților de management eficient al timpului de învățare, consolidarea rezultatelor învățării și obținerea unor efecte durabile ale învățării în traseul dezvoltării personale a școlarului.                                                                     Citește mai mult...

 

Siguranta online                                                         Ora de net

                                                                                Siguranta ora de net

CM

 

DO

HI